به وبسایت شرکت کفش شهپر خوش آمدید. ورود / ثبت نام

arckben_USru_RU

امروز چهارشنبه, ۱۳ مهر , ۱۴۰۱ | اوقات خوشی داشته باشید!

شرایط خدمات گارانتی

شرایط و مقررات مرتبط با نمایندگی ها و عاملیت های فروش و گارانتی تعویض بدون قید و شرط!

 

۱ . پس از خرید کالا از دفاتر فروش شرکت و ارسال و تحویل آن به شما، چنانچه قبل از استفاده از محصول توسط مصرف کننده هرگونه ایراد شکلی و کیفی در محصول مشاهده نمودید مراتب را به اطلاع ویزیتور طرف همکاری با خود برسانید و محصول دارای عیب را (در صورت داشتن جعبه) بهمراه جعبه آن که حاوی اطلاعات و شاخص های QC می باشد، از محصولات دیگر تفکیک و با هماهنگی ویزیتور طرف همکاری خود مرجوع نمایید.

۲ . لطفا کارتن یا جعبه های محصولات کفش شهپر را دور نریزید زیرا حاوی کدهای مرتبط با خطوط بسته بندی و کنترل کیفیت “QC” می باشد و با اعلام کد QC کالا و محصول معیوب در رفع هرچه سریعتر عیب خط بسته بندی مورد نظر ما را یاری می نمایید.

۳ . شایان ذکر است محصول نو و استفاده نشده معیوب میبایست ظرف مدت ۱۵ روز کاری پس از ارجاع به کارخانه تعویض و برای شما ارسال گردد چنانچه پس از ۱۵ روز کاری (بدون محاسبه تعطیلات) محصول تعویضی بدستتان نرسید مراتب را از طریق شماره تماس ۰۲۵٫۳۲۴۲۵۲۰۰  پیگیری فرمایید.

 

شرایط و مقررات مرتبط با مصرف کنندگان گرامی محصولات کفش شهپر و گارانتی تعویض مشروط!

 

زیره محصولات شرکت کفش شهپر در صورت استفاده بصورت معمول و عادی دارای شش ماه گارانتی است و باید تاریخ خرید شما در کارت گارانتی محصول درج شده باشد و فروشنده آن را  مهر و امضاء نموده باشد .

مواردی که شامل گارانتی نمی شود به شرح ذیل می باشد:

۱ . آغشته شدن زیره محصول با انواع مواد شیمیایی !

*/ شایان ذکر است بند فوق شامل زیره محصولات ایمنی شرکت کفش شهپر نمی شود !

۲ . برخورد زیره محصول با اجسام تیز و برنده !

۳ . موارد ناشی از استفاده نادرست محصول که ارزیابی و تشخیص آن بر عهده آزمایشگاه و کارشناسان شرکت می باشد !

۴ . عدم تطابق سایز پا با سایز کفش مصرفی شامل گارانتی نمی شود ،در هنگام خرید دقت فرمایید !

مشتریان عزیز توجه فرمایید رویه محصولات شهپر از بهترین چرم های طبیعی و صنعتی تهیه شده اما شامل ضمانت و گارانتی نمی باشد ولی همیشه تلاش کردیم از بهترین مواد اولیه و یا چرم های با کیفیت برای رویه محصولات استفاده کنیم دراین رابطه نیز موارد ذیل لازم به ذکر است :

*/ در مورد محصولات چرمی بخاطر داشته باشید که هیچوقت برای پاک کردن لکه یا رنگ از حلال های شمیایی نظیر بنزین و تینر و….استفاده نکنید .

*/ چرم بصورت کامل ضد آب نیست . درصورتیکه رویه چرمی کفش ۱۰۰ % ضد آب ساخته شود خواص طبیعی آن از بین میرود، بنابراین بعضا محصولات چرمی در مواجهه با برف و باران زیاد و بصورت بلند مدت آسیب دیده و حالت دفرمه پیدا می کند.

مشتریان گرامی چنانچه کالائی را خریداری نمودید که دارای عیب بوده و بنابه دلائل فوق شامل گارانتی نشده است امیدواریم در خرید های بعدی تان با استفاده از محصولات با کیفیت شهپر به مانند ادوار گذشته همراه شما باشیم.