به وبسایت شرکت کفش شهپر خوش آمدید. ورود / ثبت نام

arckben_USru_RU

امروز دوشنبه, ۵ مهر , ۱۴۰۰ | اوقات خوشی داشته باشید!

شرایط خدمات گارانتی

شرایط و مقررات مرتبط با نمایندگی ها و عاملیت های فروش و گارانتی تعویض بدون قید و شرط Memorize The King download!

 

۱ . پس از خرید کالا از دفاتر فروش شرکت و ارسال و تحویل آن به شما، چنانچه قبل از استفاده از محصول توسط مصرف کننده هرگونه ایراد شکلی و کیفی در محصول مشاهده نمودید مراتب را به اطلاع ویزیتور طرف همکاری با خود برسانید و محصول دارای عیب را (در صورت داشتن جعبه) بهمراه جعبه آن که حاوی اطلاعات و شاخص های QC می باشد، از محصولات دیگر تفکیک و با هماهنگی ویزیتور طرف همکاری خود مرجوع نمایید Forshare download.

۲ . لطفا کارتن یا جعبه های محصولات کفش شهپر را دور نریزید زیرا حاوی کدهای مرتبط با خطوط بسته بندی و کنترل کیفیت “QC” می باشد و با اعلام کد QC کالا و محصول معیوب در رفع هرچه سریعتر عیب خط بسته بندی مورد نظر ما را یاری می نمایید 가민 커넥트 다운로드.

۳ . شایان ذکر است محصول نو و استفاده نشده معیوب میبایست ظرف مدت ۱۵ روز کاری پس از ارجاع به کارخانه تعویض و برای شما ارسال گردد چنانچه پس از ۱۵ روز کاری (بدون محاسبه تعطیلات) محصول تعویضی بدستتان نرسید مراتب را از طریق شماره تماس ۰۲۵٫۳۲۴۲۵۲۰۰  پیگیری فرمایید 그녀는 예뻤다 5회 다운로드.

 

شرایط و مقررات مرتبط با مصرف کنندگان گرامی محصولات کفش شهپر و گارانتی تعویض مشروط 천상비 다운로드!

 

زیره محصولات شرکت کفش شهپر در صورت استفاده بصورت معمول و عادی دارای شش ماه گارانتی است و باید تاریخ خرید شما در کارت گارانتی محصول درج شده باشد و فروشنده آن را  مهر و امضاء نموده باشد .

مواردی که شامل گارانتی نمی شود به شرح ذیل می باشد:

۱ . آغشته شدن زیره محصول با انواع مواد شیمیایی !

*/ شایان ذکر است بند فوق شامل زیره محصولات ایمنی شرکت کفش شهپر نمی شود !

۲ . برخورد زیره محصول با اجسام تیز و برنده !

۳ . موارد ناشی از استفاده نادرست محصول که ارزیابی و تشخیص آن بر عهده آزمایشگاه و کارشناسان شرکت می باشد !

۴ . عدم تطابق سایز پا با سایز کفش مصرفی شامل گارانتی نمی شود ،در هنگام خرید دقت فرمایید !

مشتریان عزیز توجه فرمایید رویه محصولات شهپر از بهترین چرم های طبیعی و صنعتی تهیه شده اما شامل ضمانت و گارانتی نمی باشد ولی همیشه تلاش کردیم از بهترین مواد اولیه و یا چرم های با کیفیت برای رویه محصولات استفاده کنیم دراین رابطه نیز موارد ذیل لازم به ذکر است :

*/ در مورد محصولات چرمی بخاطر داشته باشید که هیچوقت برای پاک کردن لکه یا رنگ از حلال های شمیایی نظیر بنزین و تینر و….استفاده نکنید .

*/ چرم بصورت کامل ضد آب نیست . درصورتیکه رویه چرمی کفش ۱۰۰ % ضد آب ساخته شود خواص طبیعی آن از بین میرود، بنابراین بعضا محصولات چرمی در مواجهه با برف و باران زیاد و بصورت بلند مدت آسیب دیده و حالت دفرمه پیدا می کند.

مشتریان گرامی چنانچه کالائی را خریداری نمودید که دارای عیب بوده و بنابه دلائل فوق شامل گارانتی نشده است امیدواریم در خرید های بعدی تان با استفاده از محصولات با کیفیت شهپر به مانند ادوار گذشته همراه شما باشیم.