به وبسایت شرکت کفش شهپر خوش آمدید. ورود / ثبت نام

arckben_USru_RU

امروز چهارشنبه, ۱۳ مهر , ۱۴۰۱ | اوقات خوشی داشته باشید!

سوالات متداول

1 - چه مدل کفش هایی دارید؟

ضمن عرض سلام محصولات مردانه، زنانه، دخترانه و پسرانه در سایزهای مختلف نظیر کفش های چرمی مردانه وزنانه، صندل وسرپایی های PU و صندل وسرپایی های EVA، چکمه های پلاستیکی، کفش های ایمنی وپوتین های سربازی.

2- رنگ بندی محصولاتتان چگونه است؟

در سبد محصولات چرمی مردانه رنگ های مشکی، قهوه ای وعسلی موجود می باشد و در سبد محصولات چرمی زنانه رنگ های زرشکی، سبز، کرم و قرمز نیز بعضا موجود داریم.

3- چه محصولاتی شامل گارانتی نیستند؟

الف – جنس رویه کفش های چرمی ب – محصولات EVA ج – صندل و سرپایی های مردانه و زنانه، برای اطلاعات بیشتر به قسمت خدمات گارانتی وبسایت مراجعه نمائید.

4 – شرایط اعطای نمایندگی و یا عاملیت فروش چیست؟

نماینده حداقل ۳۰۰ میلیون تومان ضمانت نامه بانکی وعاملیت فروش ۲۰۰ میلیون تومان باید ارائه دهد وبرای اطلاعات بیشتر ازشرایط ومقررات کلی وجزئیات بیشتر باید با دفتر فروش قم تماس بگیرد.

5 – فرق نمایندگی با عاملیت فروش چیست؟

نماینده در واقع یکی از دفاتر فروش شرکت محسوب میشود و فقط باید محصولات شرکت را عرضه نماید ( بالطبع شرایط بهتری برای نماینده در نظر گرفته خواهد شد) اما عاملیت می تواند در کنار محصولات شرکت، محصولات شرکت های دیگر را نیز عرضه نماید البته مشروط به اینکه حداقل ۷۰ درصد از اقلام فروشگاهش را محصولات شرکت شهپر تشکیل بدهد.

6 – شرایط فروش شما به چه نحوه ای میباشد؟

ابتداءً می بایست تا چند مرحله خریدتان به صورت نقدی و واریز آنی باشد. پس از یک دوره همکاری، در صورتی که تمایل داشتید غیر نقدی خرید نمایید، شماره حساب جاری و دو نفر از کسبه محترم ویا تولید کنندگان همکار را معرفی نمایید که معرف شما باشند؛ پس از تعیین اعتبار واحد اعتبار سنجی باشما بصورت غیر نقدی همکاری می نماید.

7 – آیا استخدام هم دارید؟

بله سوابق تحصیلی و کاری ( رزومه) خودتان را در قسمت استخدام وبسایت برای ما ارسال کنید، ظرف مدت یک ماه در صورت وجود شرایط همکاری با شما تماس خواهیم گرفت.

8 – پس از اینکه محصولات شما را خرید کنیم، نحوه ی ارسال بار چگونه است؟

سفارشات شما از انبار شرکت به دفتر باربری های قم تحویل داده شده و پس از آن به شهرهای مورد نظر مشتری ارسال می‌شود. برای حمل ونقل داخل شهری قم و تهران، به ازای هر کارتن مبلغ کمی هزینه پرداخت می‌شود.

9 – از چه نوع چرمی در رویه محصولاتتان استفاده می کنید؟

جنس رویه ی کفش های چرمی وسرپایی های PU و کفش های ورزشی وایمنی از چرم طبیعی یا صنعتی (فوم) وجیر (نبوک) می باشد.

12 – من مدتها مشتری یکی از دفاتر فروش شرکت شهپر بودم. الان به دلایلی قصد ندارم از طریق آن فروشنده شما محصولات شما را خریداری نمایم؛ آیا امکان تغییر مبدا خرید وجود دارد؟

بله! می توانید پس از تماس با دفتر فروش کارخانه واعلام این موضوع، درخواست کنید تا گروه همکاران شهپر، شما را راهنمایی نمایند.

13 – چنانچه یکی از ارگان ها یا نهاد ها وشرکت ها قصد خرید عمده از محصولات شما را داشته باشند، از چه طریقی باید اقدام نمایند؟

می بایست با دفتر فروش کارخانه تماس حاصل فرمائید وبا مسئول فروش (B2B) یا ارگانی صحبت کنید.

14– لطفا تاییدیه ها و استاندارد هایی که محصولات شما دارند را بیان نمایید؟

  • گواهینامه استاندارد ملی ایران (پروانه کاربرد علامت استاندارد) جهت تولید کفش ایمنی
  • گواهینامه وزارت کار- مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار
  • گواهینامه پژوهشگاه نیرو- کفش های ایمنی عایق برق ولتاژ قوی
  • گواهینامه بیمه کیفیت محصول از بیمه ایران
  • گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 از شرکت G-CERTI