به وبسایت شرکت کفش شهپر خوش آمدید. ورود / ثبت نام

arckben_USru_RU

امروز سه شنبه, ۲۵ مرداد , ۱۴۰۱ | اوقات خوشی داشته باشید!

۵ ترفند ویژه‌ کفش مردانه برای این که بلندتر دیده شوید!

چه کسی است که نخواهد کمی بلندتر به نظر برسد؟ اگر از داشتن قد ۱۸۳ سانتی‌متری برخوردار نیستید، پس همیشه مشتاق و طالب چند سانتی‌متر افزایش قد هستید. خب، تا یک سن خاصی بدن‌تان رشد می‌کند، اما بعد از آن، از نظر فنی دیگر رشد نمی‌کند. در این‌جا نالیدن و شکوه کردن نمی‌تواند به شما کمکی کند. پس چه چیزی به شما کمک خواهد کرد؟ چند ترفند کفش مردانه که باعث می‌شوند قدتان بلندتر به نظر برسد! بله، تعدادی ترفند هست که به آسانی به شما کمک می‌کند تا قد بلندتر به نظر برسید، بدون این‌که راحتی‌تان از بین برود. با شهپر همراه باشید.

۵ ترفند کفش مردانه برای بلندتر دیده شدن!

در این مقاله به ۵ ترفند کفش مردانه اشاره می شود که می‌تواند قدتان را یک شبه بلندتر کند! در واقع کفش هایی هستند که با پوشیدن آن ها می تواند بلندتر از قد واقعی تان دیده شوید. ۱۰ سانتی متر افزایش قد برایتان کافی است؟! ۱۵ سانتی متر چطور؟! کفش هایی را به شما معرفی می کنیم که می توانند قدتان را تا ۱۵ سانتی متر هم افزایش دهند. دیگر چه می خواهید؟!

۱٫ کفش رسمی پاشنه بلند انتخاب کنید

کفش مردانه پاشنه بلند + 5 ترفند کفش مردانه

این موضوع درست است که بیشتر ما برای راحتی بیشتر تمایل داریم که برای استفاده‌ی روزانه از کفش‌های ورزشی، راحتی یا لاانگشتی استفاده کنیم. این کفش ها برای استفاده روزانه راحت و مناسب به نظر می رسند. اما وقتی جلسه‌ یا سخنرانی دارید یا به مراسمی دعوت هستید که می‌خواهید کمی بلندتر از همیشه به نظر برسید، کفش‌های رسمی به مراتب بهتر هستند. علاوه بر این، حتماً کفش‌های رسمی نوک تیز انتخاب کنید، نه گرد. نوک بسیار تیز کفش، جلوه‌ی لازم را به قدتان می‌دهد. کفش رسمی با پاشنه‌ی ۳٫۵ تا ۵ سانتی‌متر می‌تواند بلافاصله قدتان را ۱۳ تا ۱۵ سانتی‌متر افزایش دهد.

۲٫ کفش الویتور بپوشید

ترفند دیگر کفش مردانه برای بلندتر دیده شدن شما، استفاده از کفش های الویتور است. کفش‌های الویتور به تازگی مورد پسند آقایان به ویژه آقایانی قد کوتاه تری دارند، قرار گرفته است. اما کفش الویتور چیست؟ همان‌طور که از اسم این کفش مردانه پیداست، این کفش‌ها به طور خاصی طراحی شده‌اند تا قدتان را ۶ تا ۱۲ سانتی‌متر بیشتر افزایش دهند. و فقط افراد قد کوتاه می‌توانند بفهمند که این چند سانتی‌متر چه اندازه می‌تواند برای آن‌ها شگفت‌انگیز باشد!

زیره‌ این کفش نوع خاصی است که غالباً به شیوه‌ی خاصی لایه‌ریزی شده که به شما کمک می‌کند کمی بلندتر به نظر برسید. علاوه بر این، پاشنه‌ی بسیار ظریفی دارد که هنگام معاشرت به هیچ وجه ناجور به نظر نمی‌رسد. این نوع کفش زمانی مناسب است که بخواهید اعتماد به نفس‌تان را در مورد قدتان افزایش دهید بدون این‌که تدارک خیلی زیادی برای آن ببینید.

کفش الویتور + 5 ترفند کفش مردانه

کفش الویتور همچنین بسیار شیک به نظر می‌رسد و اصلاً مجبور به کنار آمدن با سبک جدید پوشش‌تان نیستید. یکی دیگر از مزایای مهم پوشیدن کفش الویتور این است که به شما کمک می‌کند تا ژست و حالت مناسب بدن‌تان را حفظ کنید. در هر صورت ژست و حالت صاف و مناسب بدن‌تان، شما را بلندتر نشان می‌دهد. چون اکثر مردان کمی خمیده می‌ایستند. این ترفند از بهترین ترفندهای کفش است که شما را بلندتر نشان می‌دهد.

۳٫ بالابر یا کفی در کفشتان قرار دهید

شماری از افراد هستند که نسبت به قدشان اعتماد به نفس کافی را ندارند، و هنگام تعامل اجتماعی با قد متوسط‌شان راحت نیستند. احتمالاً دور و برتان را دوستان قد بلند احاطه کرده اند و شما احساس می‌کنید بسیار کوتاه هستید. با استفاده از بلایر یا لیفتر از این به بعد این احساس را نخواهید داشت! بالابر یا کفی‌هایی در بازار وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا چند سانتی‌متر قدتان را افزایش دهید. اگر از کفی استفاده کنید، به طور مطلوب ۱۰ سانتی‌متر بلندتر می‌شوید. مسلماً ۱۰ سانتی‌متر تفاوت قابل توجهی در قدتان ایجاد خواهد کرد.

با این ترفند نیاز نیست یک جفت کفش جدید یا به اصطلاح کفش الویتور بخرید! این کفی، کفش فعلی شما را از داخل شیب‌دار می‌کند. لایه‌ ضخیمی درون کفی هست که هر کفش‌تان را به یک کفش الویتور تبدیل می‌کند. این ترفند بسیار جالب است. یکی از بهترین ترفندهای کفش مردانه که قدتان را بلندتر نشان می‌دهد. نظر شما چیست؟

به علاوه فقط یک چیز را به یاد داشته باشید. همیشه باید کفشی را بخرید که کمی فضای اضافی در ناحیه‌ی مچ پا داشته باشد، به طوری که وقتی از کفی استفاده می‌کنید و کفش را می‌پوشید، این‌طور نباشد که مچ پایتان به خاطر بیرون ماندن از کفش ناراحت باشد. فقط همین.

کفش با کفی ضربه گیر

۴٫ کفش با کفی ضربه‌گیر ضخیم، ترفند راحت کفش مردانه !

پوشیدن لباس‌های رسمی در همه جا امکان‌پذیر نیست. در برخی از رویدادها یا ایام کار و زندگی می‌خواهید خنک شوید. پس کفش‌های معمولی و غالباً کفش‌های راحتی را ترجیح می‌دهید. به نظرتان می توان هم کفش راحت و خنکی داشته باشید و هم این کفش قدتان را افزایش دهد؟ پاسخ این سوال مثبت است. کفش‌هایی وجود دارند که کاملاً از داخل کفی می‌خورند و می توانند شما را رشیدتر کنند! پس یک ترفند کفش مردانه راحت هم برای بلندتر دیده شدن برایتان موجود است!

لایه‌ی ضخیم کفی مزایای بسیاری دارد. اول این‌که کمک می‌کند تا قدتان را ۶ تا ۹ سانتی‌متر افزایش دهید. دوم، بهترین سطح راحتی را برای پاهایتان فراهم می‌کند. هر روز از چنین سطحی از راحتی همراه با بالاترین میزان افزایش قد لذت می‌برید. سوم این‌که، کفی ضربه‌گیر به کمرتان کمک می‌کند تا با ژست و حالتی درست صاف بایستید. همچنین این کفش ها امتیاز ویژه شیک بودن را هم دارند!اگر حتی کمی شیفته‌ی مد هستید، احتمال این‌که عاشق این کفش شوید زیاد است!

 

۵٫ کفش ساق کوتاه بپوشید

کفش ساق کوتاه

در میان بسیاری از ترفندهای کفش که شما را بلندتر نشان می‌دهد، این مورد یکی از ظریف‌ترین و در عین حال مهم‌ترین ترفندهاست. مردم معمولاً سراغ کفش‌هایی می‌روند که ساق بلند هستند. برای افراد قد بلند مشکلی نیست اما اگر شما فرد قد کوتاهی هستید و کفش ساق بلند می‌پوشید، این کفش فضای بیشتری از پای شما را پنهان می‌کند که باعث می‌شود کوتاه‌تر دیده شوید. این جاست که می توانید از چشم بندی و خطای دید استفاده کنید و بلندتر دیده شوید!

سخن آخر

انواع کفش های مردانه در بازار وجود دارند که م تواند هر کس را با هر سلیقه ای راضی کند. اما همه کفش ها شما را بلندتر از قد واقعی تان نشان نمی دهند. اگر به دنبال کفش مردانه ای هستید که با استفاده از آن بلندتر دیده شوید، چند انتخاب پیش رویتان دارید که بسته به فضایی که می خواهید در آنجا این کفش را بپوشید، میزان راحتی مورد انتظارتان و برخی عوامل دیگر، کفش مورد نظرتان را انتخاب کنید.

کفش شهپر می تواند یکی از انتخاب های شما برای خرید کفش مردانه و هر نوع کفش با هر نوع جنسیت و تنوعی باشد! شرکت کفش شهپر کفش های مختلفی را به بازار عرضه می کند. همچنین برای تهیه کفش های ایمنی، کفش های ورزشی و صندل ها هم می توانید به شهپر فکر کنید.