به وبسایت شرکت کفش شهپر خوش آمدید. ورود / ثبت نام

arckben_USru_RU

امروز سه شنبه, ۲۵ مرداد , ۱۴۰۱ | اوقات خوشی داشته باشید!

چه کفشی مناسب فصل پاییز است؟

در این بخش از کفش شهپر به بررسی ویژگی های کفش مناسب برای پاییز میپردازیم با ما همراه باشید:

 

در فصل پاییز، همچون بهار هوای نامتعادلی را تجربه خواهد کرد. تفاوت این دو فصل در دمای هوا و سردی است که به همین دلیل هرگز حتی در یک روز آفتابی پاییزی هم صندل به پا نکنید. رگبارهای پاییزی همیشه در راه هستند با پوشیدن صندل در فصل پاییز منتظر دردسرهای بعدی هم باشید. پوشیدن کفش های بسته و حتی بوت برای فصل پاییز انتخاب عاقلانه تری است.

کفش متناسب با فصل باید طوری باشد که همه استانداردهای لازم را داشته باشد و شخص کاملا در آن احساس راحتی کند. در این مقاله قصد داریم ویژگی های یک کفش پاییزی را بیان کنیم.

ویژگی های کفش مناسب پاییز:

۱) گرم باشد

کفش مناسب شما برای پاییز باید طوری باشد که تمام قسمت پا را پوشانده و آن را گرم نگه دارد.

کفش مناسب پاییز

 

۲) جنس و رنگ مناسبی داشته باشد

کفش پاییزی شما باید رنگ و جنس مناسبی داشته باشد. جنس و رنگ کفش در گرم نگه داشتن آن اهمیت زیادی دارد. کفش های با رنگ تیره و جنس مناسب سبب جذب نور و گرم نگه داشتن پا می شود و از جذب رطوبت و سرما در روزهای برفی و بارانی جلوگیری می کند.

بهتر است کفش هایی که برای پاییز انتخاب می کنید، رنگ های تیره مثل مشکی، قهوه ای، زرشکی و سرمه ای داشته باشد تا باعث جذب نورخورشید گردد.

بهترین جنس کفش برای پاییز، جنس چرمی با رنگ تیره است که پا را گرم نگه می دارد. کفش های نبوک و مخمل اصلا گزینه های خوبی برای روزهای خیس از بارش باران و برف نیستند.

کفش مناسب پاییز

 

۳) راحت و سبک باشد

کفش قلب دوم انسان است پس باید کفشتان اصول و استانداردهایی که متخصصان تاکید دارند، داشته باشد. اگر برای پاییز کفش گرم و شیک و زیبایی انتخاب کنید اما کفشتان راحت نباشد پول خود را هدر داده اید. کفش شما باید راحت و سبک بوده و کم ترین فشار را به ناحیه پا و کمر افراد وارد کند.

کفش مناسب پاییز

 

۴) زیره مناسب و عاج دار باشد

در فصل پاییز بارندگی زیاد است و قرار است شما روی زمین خیس و برف و یخی قدم بردارید بنابراین باید کفشی را انتخاب کنید که زیره عاج دار و شیاردار داشته باشد تا بهتر قدم بردارید و روی زمین لیز نخورید و سلامتی تان به طور خیلی جدی به خطر بیفتد. انتخاب کفش هایی با زیره را فراموش نکنید، اینطوری هم به راحتی قدم بر می دارید و هم سلامتی خود را حفظ می کنید. نیم بوت های عاج دار بهترین گزینه برای کفش های پاییزه هستند. نیم بوت های عاج دار بهترین گزینه برای کفش های پاییزه هستند.

کفش مناسب پاییز

 

۵) جلوی آن بسته و انعطاف پذیر باشد

با شروع پاییز کفش های رو باز و صندل به پا نکنید و به جای اون ها از بوت ، اسنیکرز و کفش های سر بسته استفاده نمایید زیرا کفش های بسته و بوت برای فصل پاییز انتخاب عاقلانه تری است. قسمت جلویی کفشتان باید انعطاف پذیر باشد تا در آن احساس راحتی کنید.

کفش مناسب پاییز

 

۶) کفی طبی داشته باشد

نوع کف پای خود را بشناسید. اگر کف پای صاف یا بیش از اندازه گود دارید کفشی متناسب با این ویژگی بخرید و استفاده از کفی های طبی را فراموش نکنید. افرادی که دارای سابقه آسیب به مفصل پا هستند، باید از کفی های طبی استفاده کنند.

 

۷) بهتر است کفش تان بندی باشد

کفش های بند دار بخرید شاید پوشیدن و بستن و باز کردن این کفش ها سخت باشد اما مزیت این کفش ها این است که می توان سایز کفش را تنظیم کرد. کفش های چسبی و زیپی این امکان را ندارند. کفش های دور دوز گزینه های بهتری نسبت به کفش های چسبی هستند.

کفش مناسب پاییز

 

فروشگاه سایت