به وبسایت شرکت کفش شهپر خوش آمدید. ورود / ثبت نام

arckben_USru_RU

امروز سه شنبه, ۲۵ مرداد , ۱۴۰۱ | اوقات خوشی داشته باشید!

۱۴ نکته برای خرید کفش مناسب

هنگام خرید کفش مناسب شما بیشتر از این‌که در نظر داشته باشید مُد روز باشد –باید به کاربرد و حفظ شکل متناسب پاهایتان هم توجه داشته باشید. این ۱۴ نکته در این مقاله از کفش شهپر می‌تواند به شما در انتخاب کفش مناسب کمک کند. با ما همراه باشید.

خرید کفش مناسب

۱٫ طرحی از پاهایتان رسم کنید و همراه خود داشته باشید. کفشی را که در نظر دارید ممکن است بخرید، روی آن قرار بدهید. اگر کفش باریک‌تر یا کوتاه‌تر از آن بود، حتی آن کفش را امتحان نکنید.
۲٫ در بعدازظهر برای خرید کفش مناسب بروید – پا به طور طبیعی در طول روز، به دلیل استفاده، بزرگ می‌شوند.
۳٫ همان جورابی را که می‌خواهید با کفش بپوشید، در فروشگاه بپوشید.

اگر کفشها زبان داشتند به شما چه می گفتند؟!

۴٫ از یک فروشنده بخواهید هر دو پای شما را اندازه بگیرد – و هر وقت کفش جدید می‌خرید دوباره اندازه‌گیری کنید. با افزایش سن پاها تغییر می‌کنند، اغلب بزرگ‌تر و پهن‌تر می‌شوند. اگر یک پا از پای دیگر بزرگتر باشد، سایزی که با متناسب با پای بزرگ‌تر است را خریداری کنید.

خرید کفش مناسب - تولیدی گفش شهپر
۵٫ با کفش بایستید. روی کفش را به آرامی فشار دهید تا مطمئن شوید بین بلندترین انگشت پایتان و انتهای کفش حدود یک سانت و نیم فضا هست. این‌گونه فضایی کافی برای فشار به جلو هنگام حرکت برای پاهایتان وجود دارد. انگشتان پاهایتان را تکان دهید تا مطمئن شوید فضای کافی وجود دارد.
۶٫ با کفش‌ها در اطراف راه بروید تا بفهمید چه احساسی در آن‌ها دارید. آیا فضای کافی در پنجه‌های پا وجود دارد؟ آیا پاشنه‌ها کاملاً اندازه هستند یا تنگ هستند یا لیز می‌خورند؟ خودتان را توجیه نکنید که کفش فقط لازم است «جا باز کند». کفشی را پیدا کنید که از اول اندازه باشد.
۷٫ به میزان راحتی خودتان اعتماد کنید تا سایز کفش یا توضیحات در مورد آن.

سایزها بین تولیدکنندگان متفاوت است. و مهم نیست که تبلیغی ادعا کند این کفش‌ها چقدر راحت و مناسب هستند، قاضی واقعی شما هستید.

آشنایی با انواع صندل

۸٫ به عرض و همچنین طول کفش توجه کنید. اگر پنجه‌ی پایتان در کفش خاصی احساس فشردگی می‌کند، اگر موجود هست کفشی با سایزی پهن‌تر بخواهید. خرید کفش‌هایی که نیم سایز بزرگ‌تر هستند – نه پهن‌تر- لزوماً مشکل را حل نمی‌کند.
۹٫ داخل کفش‌ها را لمس کنید تا ببینید آیا برچسب، درز یا مواد دیگری دارند که ممکن است باعث تحریک پای شما شود یا خیر.
۱۰٫ کف کفش‌ها را بررسی کنید. آیا آن‌ها به اندازه‌ی کافی در برابر اشیاء تیز مقاوم هستند؟ آیا تویی اضافی دارند؟ توجه داشته باشید هنگام قدم زدن در فروشگاه با کفش‌ها چه احساسی دارید. سعی کنید روی سطحی سخت و همچنین فرش راه بروید تا ببینید با کفش‌ها روی این سطوح چه احساسی دارید.

خرید کفش مناسب - کفش شهپر

۱۱٫کفی داخل کفش را با انگشتان دست فشار دهید تا ببینید برای کف پای شما مناسب است. همچنین به قوس مناسب آن برای کف پای تان دقت کنید.
۱۲٫ فقط به رنگ و مدل کفش نگاه نکنید و فقط دنبال مُد نباشید، بلکه دقت کنید کفشی که می خرید کاملا راحت و مناسب پای شما باشد، زیرا سلامت پاهای شما به کفش شما نیز بستگی دارد و سلامت پاها بر سلامت کل بدن موثر است. Новые проститутки, свежие индивидуалки и очень дешёвые шлюхи Йошкар-Олы https://leva4ok.com/ – всё на одном из сайтов ЙО – Левачок!

برندهای برتر کفش در جهان

۱۳٫ در هنگام خرید کفش مناسب پوشیدن هر دو لنگه کفش ضروری است، در بیشتر افراد سایز یکی از پاها، بزرگتر از دیگری است لذا این افراد لازم است که در انتخاب کفش، پای بزرگتر را ملاک قرار دهند، نه پای کوچکتر را.

۱۴٫ هیچوقت کفش تنگ نخرید و فکر نکنید کفش بتدریج و با پوشیدن، جا باز میکند.پاشنه پا در عین اینکه باید در کفش احساس راحتی کند، باید فیت هم باشد. پشت کفش باید پاشنه پایتان را کاملا دربر گرفته و اجازه سرخوردن و حرکت در کفش را به آن ندهد. در حین راه رفتن نباید پاشنه پایتان از کفش بیرون بیاید.