به وبسایت شرکت کفش شهپر خوش آمدید. ورود / ثبت نام

arckben_USru_RU

امروز پنج شنبه, ۲ خرداد , ۱۳۹۸ | اوقات خوشی داشته باشید!

چند روش ساده خانگی برای گشاد کردن کفش های تنگ

حتما تا بحال برایتان اتفاق افتاده که کفش های خریداری شده به پاهایتان تنگ باشد . ما در این مقاله به معرفی چند روش ساده خانگی میپردازیم که میتوانید با آن کفش های تنگ را کمی گشادتر کنید . (کفش شهپر)

بنابراین اگر شرایط مناسب برای بازگرداندن کفشها ندارید، با این روش سادۀ خانگی میتوان اندازۀ کفشها را تا حدودی گشادتر کرد.

۵ مرحله روش گشاد کردن کفش های تنگ

۱٫ ابتدا کیسه فریزر را با آب پر کنید.

دو کیسۀ فریزر محکم و ضخیم را با آب پر کنید (هر کدام برای یک لنگه کفش). دقت کنید که از کیسه های مخصوص مانند عکس استفاده کنید. کیسه ها باید در حدی محکم باشند که در صورت یخ زدن آب، آسیبی به کیسه ها وارد نشود یا سوراخ نشوند.
همچنین میزان آبی که به منظور باز تر کردن کفش های تنگ در هر کیسه پر میکنید، بسته به ناحیه ای از کفش که قصد گشادتر کردن اندازۀ آن را دارید، کاملاً متفاوت خواهد بود. در همین راستا به صورت تقریبی اندازۀ آب مورد نیاز برای هر قسمت از کفش بیان شده است:
– ناحیۀ مربوط به انگشتان پا یا همان نوک کفش: یک چهارم از کیسه را با آب پر کنید.
– ناحیۀ مربوط به انگشتان و روی پا: یک دوم از کیسه را با آب پر کنید.
– ناحیۀ مربوط به انگشتان، روی پا و همچنین مچ پا: چیزی حدود یک دوم تا یک سوم از کیسه را با آب پر کنید.

 

گشاد کردن کفش های تنگ

۲٫ هر یک از کیسه ها را چک کنید.

اطمینان حاصل کنید که کیسه ها به طور کامل بسته شده اند و هر گونه هوای اضافی از داخل آنها خارج شده است. این امر باعث می شود که کیسه ها در فریزر نترکند. به علاوه موجب میشود تا کیسۀ آب بدون هرگونه حبابی، کاملاً قالب کفش شود.

 

گشاد کردن کفش های تنگ

۳٫ کیسه را در داخل کفش خود بگذارید.

مراقب باشید که در حین قرار دادن کیسه در کفش خود، کیسۀ آب باز یا پاره نشود. سعی کنید کیسه را به نزدیکترین حالت از ناحیه ای قرار دهید که میخواهید اندازۀ آن گشادتر شود.

مطالب خواندنی : نظم دادن به کفش ها با چند روش ساده

گشاد کردن کفش های تنگ

۴٫ در این مرحله، کفش خود را داخل فریز بگذارید.

حال کفشهای خود را با کیسه های آب داخل آن به مدت حداقل ۴ تا ۸ ساعت در فریزر قرار دهید؛ به نظر میرسد که این زمان، فرصتی کافی برای یخ زدن آب باشد.

 

گشاد کردن کفش های تنگ

۵٫ کیسۀ یخ را از داخل کفش خارج کنید.

گشاد کردن کفش های تنگ

در این مرحله کفشها را از فریزر در آورده و آنها را در دمای اتاق تا ۲۰ دقیقه نگه دارید. پس از ۲۰ دقیقه کیسه های یخ زده را از آنها بیرون بیاورید. در واقع اگر برای مدت کوتاهی اجازه دهید تا کیسه های یخ گرم شوند، بیرون آوردن آنها از کفش راحت تر خواهد بود. پس از ۲۰ دقیقه اگر باز هم کیسه های یخ از کفشها بیرون نیامدند، می توانید مدت زمان بیشتری را منتظر بمانید تا یخ ها تا حدودی ذوب شوند. حتی میتوانید یخ ها را شکسته و سپس آنها را از داخل کفش بیرون بیاورید.
این دو گزینه بهتر از کشیدن مستقیم کیسه یخ از کفشها است. چرا که در این مورد ممکن است کیسه پاره شود؛ حتی خود آب کیسه هم ممکن است به کفش آسیب برساند.

 

shahparshoes