به وبسایت شرکت کفش شهپر خوش آمدید. ورود / ثبت نام

arckben_USru_RU

امروز دوشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۸ | اوقات خوشی داشته باشید!

مشکلتان را با کفش پاشنه بلند حل کنید

همه ما کم و بیش از معایب استفاده از کفش پاشنه بلند آگاه هستیم اما خانم ها گاها به فراخور موقعیت و مناسبت های مختلف به استفاده از آنها روی می آورند.

اگر شما به پوشیدن کفش های پاشنه بلند عادت ندارید، برای اولین بار سخت است که بدون افتادن و لغزیدن حرکت کنید. در اینجا نکاتی را برای شما عنوان می کنیم که به شما کمک خواهد کرد تا بدون مشکل، بتوانید با کفش پاشنه بلند راه بروید.

۱ – مطمئن شوید که کفش پاشنه بلند دقیقا اندازه پای شما است
این نخستین نکته در راه رفتن با کفش های پاشنه بلند است. کفشی را انتخاب کنید که مناسب و اندازه پای شما است. اگر کفشتان خیلی بزرگ باشد، این خطر وجود دارد که پای شما بلغزد و زمین بخورید، زیرا پای شما در این کفش سر می خورد. اگر هم کفش خیلی تنگ باشد، راحت نیست و شما به شکلی غیر طبیعی راه خواهید رفت.

۲ – پیش از بیرون رفتن از خانه تمرین کنید
اگر به تازگی کفش پاشنه بلند می پوشید، زمانی را برای تمرین صرف کنید و در اتاق خودتان که کسی شاهد راه رفتن ناجور شما نیست، این کار را انجام بدهید. راه رفتن را بر روی سطح فرش شده و سطح سخت و سرامیکی امتحان کنید. سپس بالا و پایین رفتن از پله ها را تمرین کنید تا زمانی که در کفش های پاشنه بلند خود احساس راحتی کنید.

۳ – حالا وقت آن رسیده است که کفش ها را بیرون از خانه بپوشید
وقتی در راه رفتن با کفش های پاشنه بلند در خانه مهارت پیدا کردید، کفش ها را بیرون از خانه برای مدت کوتاهی بپوشید. اگر می خواهید زمان طولانی را بیرون از خانه باشید، یا هر موقعیتی که باید بسیار تحرک و فعالیت داشته باشید، کفش پاشنه بلندتان را نپوشید. پس از اینکه مهارت کافی کسب کردید، می توانید این کارها را انجام بدهید.

۴ – آخرین آزمایش
پس از پشت سر گذاشتن سه مرحله اول، نوبت آخرین آزمایش است. کفش های پاشنه بلندتان را بپوشید و با آنها کمی ایروبیک تمرین کنید. اگر بتوانید بدون زمین خوردن به راحتی حرکات موزون انجام دهید، شما در این کار حرفه ای شده اید. به شما تبریک می گوییم.

۵ –کفش هایی که پاشنه های فوق العاده بلندی دارند، انتخاب نکنید

افراد بسیار کمی می توانند با پاشنه ۱۵ سانتی به خوبی راه بروند. علاوه براین شما با پوشیدن چنین کفشی، احساس سرگیجه خواهید کرد.

۶ – اعتماد به نفس داشته باشید
هنگام قدم زدن با کفش های پاشنه بلند، اعتماد به نفس خود را حفظ کنید. وضعیت و رفتار شما نیمی از موفقیت شما است.

۷ –تمرین را رها نکنید
حداقل یکبار در هفته کفش های پاشنه بلند خود را بپوشید.

۸-با در نظر گرفتن همه این موارد توجه کنید که بازهم استفاده طولانی مدت از کفش پاشنه بلند به هیچ عنوان توصیه نمی شود و سعی کنید زمان راه رفتن خود را با این کفش ها طولانی نکیند.