به وبسایت شرکت کفش شهپر خوش آمدید. ورود / ثبت نام

arckben_USru_RU

امروز جمعه, ۱۵ فروردین , ۱۳۹۹ | اوقات خوشی داشته باشید!

چگونه از تاول زدن پاهایمان جلوگیری کنیم؟

مهم ترین علت تاول ، اصطکاک و سایش نامناسب بین پوست پا و کفش یا هر چیزی است که با پا در تماس است Windows 10 Activation. این تماس و سایش مکرر موجب می‌شود لایه رویی پوست از لایه زیرین جدا شود. با جدا شدن این دو لایه از یکدیگر بین آن‌ها مایع میان بافتی جمع شده و تاول بوجود میاید 스팀 월페이퍼 다운로드. تاول بیشتر در مواقعی دیده می‌شود که فرد از کفش جدیدی استفاده می‌کند که کاملا اندازه پایش نیست Elementary school download. حال چه کنیم تا پاهایمان تاول نزنند؟
ما در این مقاله از شهپر قصد داریم تا راه کارهایی را برای جلوگیری از تاول زدن پاها ارائه کنیم Final Fantasy Tactics. با ما همراه باشید.

استفاده از چسب زخم برای جلوگیری از تاول

این روش کلاسیک و قدیمی را احتمالا خودتان هم در گذشته امتحان کرده اید Windtalker download. با استفاده از چسب زخم های بزرگ می توانید از ایجاد سایش و تاول زدن انگشتان و بخش پشت پا پیشگیری کنید nplayer.
جلوگیری از تاول زدن پا - کفش شهپر

برای کفش های تنگ می توانید از یخ استفاده کنید

در صورتی که کفش های دردناک شما تنگ است و نیاز به گشاد کردن آن دارید، می توانید مقداری آب را در درون کیسه ریخته و در محلی که تنگ است بگذارید و سپس کفش را در داخل فریزر بگذارید، بعد از یخ زدن آب، می توانید کیسه یخ را از کفش خارج نمایید Ms word free download. با این روش مقداری از تنگی کفش گرفته شده و کفش گشادتر می شود 트랜스포터 다운로드.

استفاده از ژل های سیلیکونی یا نوار چسب های فوم

از برخی ژل های سیلیکونی یا نوار چسب های فوم، جهت کاهش فشار بیش از حد در مناطق کوچکتر استفاده کنید 원랜디 8.8 다운로드. هر دو را می توانید از یک داروخانه خریداری کنید.  ژلهای نقطه ای سیلیکونی شفاف و به راحتی شکل پذیر هستند، اما نوار فوم را می توان تنها به شکل صحیح و اندازه برش داد 영화 미스트 다운로드.

جوراب ضخیم و حرارت

جلوگیری از تاول زدن پا - کفش شهپر

یک جوراب ضخیم بپوشید و سپس کفش موردعلاقه خود را روی آن به پا کنید. سپس سشوار را روی قسمت های تنگ کفش بگیرید تا داغ شود. با کفشی که گرم شده راه بروید تا بافت آن کمی جا باز کند. در صورت نیاز، این کار را چند بار تکرار کنید. این باعث می شود تا پا درون کفش احساس راحتی بیشتری داشته باشد. البته باید توجه داشته باشید که این روش در جنس های طبیعی همانند چرم کاربرد دارد.

استفاده از جوراب مناسب مانع از تاول زدن می شود!

از جوراب نخی و بلند استفاده کنید تا پشت پا با کفش اصطحکاک نداشته باشد، اگر قرار است برای مدت طولانی پیاده روی کنید یا کفش را تازه خریده‌اید، برای جلوگیری از زدن تاول و ایجاد زخم پشت پا در اثر پوشیدن کفش از جوراب نخی کلفت یا دو جفت جوراب استفاده کنید.

خودداری از پوشیدن کفش نو یا تنگ در پیاده روی

 اگر پیاده روی طولانی در پیش دارید از پوشیدن کفش های نو یا تنگ خودداری کنید. چراکه استفاده از آنها احتمال ایجاد تاول در پا را بالا می برد. برای پیاده روی زیاد کفش هایی را انتخاب کنید که حدود ۱/۲ سایز بزرگتر از سایز معمولی پایتان است.
.